Fryzura na Wigilię

Wiem, że ostatnio sporo było świątecznych wpisów. Ukazało się aż pięć postów dotyczące między innymi zakupów, jak i również dekoracji. Mimo lekkiego przesytu postanowiłam wrócić do fryzur i pokazać Wam świąteczną propozycję. Fryzura jest idealna na Wigilię lub na pozostałe dni Bożego Narodzenia.

Statystyki tamtych świątecznych wpisów dały mi do myślenia. Zakładając na nowo bloga, moja wizja tego miejsca wiele razy uległa zmianie. Zachłysnęłam się dużym światem, zapominając, kto stał się moją główną inspiracją. Zaczęłam już podsumowywać 2016 rok i za różowo nie wygląda. Dzisiejsza fryzura na Wigilię jest małą podpowiedzią planów na 2017 rok. Siedzę znowu nad kategoriami – tymi głównymi i pobocznymi. Ile według Was powinno być takich głównych?

Czeka mnie w święta trochę pracy z pisaniem. Z przyjemniejszych będzie robienie dużej ilości zdjęć w ramach nauki. Wbrew pozorom, cieszę się, że w tym roku nie będę się obijała. Wyłączę tylko rozpraszacze. W planach mam powrót do ostatniej książki, którą wydał Jason Hunt. Potrzebuję jeszcze raz spojrzeć na zapisaną kartę z innej perspektywy.

Fryzura na Wigilię

fryzura na Wigilię

fryzura na Wigilię

fryzura na Wigilię

 

fryzura na Wigilię

Rozmyślając jeszcze o statystykach. Wiele razy słyszałam, że nie powinnam się nimi przejmować, ale… Dalej tkwiłabym w błędnym założeniu, co chcę tutaj pokazać. Łatwiej było kreślić zaplanowane wpisy niż usiąść i dobrze je czasowo rozplanować. Przestałam być specjalistką robienia wszystkiego na tzw. wczoraj. Cieszę się na myśl o pewnych już poczynionych planach. Jak do tej pory, popełniłam kilka karygodnych błędów, co mnie zniechęcało do działania. Zdradzę jeszcze jedno – mam aspirację do pójścia w stronę mody. Jestem ciekawa, czy z czasem domyślicie się, jak zostanie to przeze mnie ugryzione. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Nie mogę doczekać się Wigilii. Głównie ubierania choinki. Pierogi pewnie będzie mi się chciało dla siebie lepić, gorzej ze zrobieniem do nich farszu. Karpia mam już zaliczonego – świąt może nie być. Piernik w tym roku będzie z paczki, o dziwo, bezglutenowy. Może powstanie kilka klasycznych ciasteczek z innych mąk.

Navigate