Inspirowane jesienią zakładki do książek

Wpadłam nie tylko już w jesienne klimaty, ale i trochę nostalgiczne. W zeszłym roku pogoda równie szybko się zmieniła. Wtedy tylko byliśmy na wyjeździe w rodzinnych stronach, a ja szukałam sklepów, aby kupić jakieś ciepłe bluzy.

Tak w głębi serca wcale nie jest mi smutno, że mamy taką pogodę. Kilka zdrowotnych problemów już prawie mnie nie nęka. Ochłodzenie zdziałało małe cuda. Na uczczenie tego wszystkiego zapalam wieczorem świeczkę. Mam też więcej ochoty na siedzenie w ciepłej kuchni. Siadam z książką w ręku i czekam, aż piekarnik zawoła mnie do wyjęcia tego, co w środek wstawiłam. Między jednymi a drugimi ciastkami przygotowałam sobie kilka celów na ten miesiąc, a wraz z nimi jesienne zakładki do książek.

PRZEMYŚLEĆ SPRAWY BLOGOWE

Przyznaję, że do pewnego pomysłu straciłam serce. Już go trochę zdradzałam na Facebooku. Teraz jednak mam wrażenie, że nie powinnam się w to pakować. Miały być oferty z logo, które mogę dla kogoś dostosować. Mam kilka innych projektów dla klientów, które bardziej mnie pochłaniają i nie o czas chodzi, a o zapał do pracy.

SPĘDZIĆ WIĘCEJ CZASU W KUCHNI NA GOTOWANIU

Przez ostatnie dwa miesiące nie miałam chęci do gotowania. Nawet nie musiałam się spinać, aby zrobić obiad. Chleb, bułki i jakieś słodkości bezglutenowe zamówiłam z piekarni. Teraz tylko wyciągam coś z zamrażalnika. Strasznie się rozleniwiłam.

URZĄDZIĆ MAŁE STUDIO FOTOGRAFICZNE

Coraz trudniej o zrobienie zdjęcia w naturalnym świetle. Kiedy prześpi się odpowiednią godzinę, ISO w aparacie ma duże wartości, a i tak nie ma pewności, że zdjęcia będzie ostre. Nadchodzi czas ogrzewania się przy lampach fotograficznych. Właśnie na lampy trzeba znaleźć miejsce.

A teraz czas na to, co dzisiaj przygotowałam. Nad motywem zakładek zastanawiam się tak naprawdę od lipca. Z początku miały pasować do motywu z bullet journala, ale on uległ zmianie. Rozważałam wiele jesiennych motywów. W końcu stanęło na osłodzeniu sobie pogody za oknem i zostały inspirowane jesienią zakładki do książek. Poza tym zakładki muszą pasować do koca i kubka z gorącym napojem.

Inspirowane jesienią zakładki do książek

Plik zawiera 3 różne zakładki na jednej stronie formatu A4. Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

 

Myślę, że zakładki nie jedną osobę zachęca do sięgnięcia po coś słodkiego podczas czytania książki. W końcu jakoś trzeba sobie umilić szarugę za oknem.

inspirowane jesienią zakładki do książek

Kilka informacji

  • Warto ustawić na drukarce wysoką jakość drukowania. Kolory będą bardziej nasycone.
  • Warto do drukowania wykorzystać blok techniczny lub nawet coś sztywniejszego.
  • Wycinać możecie, jak u mnie, po czarnej linii zostawiając białe obramowanie. Możecie też wyciąć tylko kolorową część. Różnica w wielkości jest minimalna.

inspirowane jesienią zakładki do książek

Takim oto sposobem zamiast logo są zakładki do książek. Obecnie, przez zlecenia, takie projekty są bliższe memu sercu. W sprawie logo dajcie znać, czy jesteście zainteresowani. Gotowy projekt do modyfikacji w niewygórowanej cenie.

Navigate