Jesienna tapeta na telefon

Nie ukrywam, jesień to moja ulubiona pora roku. Nie przeszkadza mi ta szaruga i deszcz. Najbardziej jednak lubię, kiedy liście zmieniają swoje kolory. Jesień to kopalnia inspiracji, jak łączyć ze sobą kolory.

Dzisiejsza tapeta to taka sinusoida. Przy tworzeniu moim kompanem była jesienna depresja. Z początku miała być trochę podobna do zakładek inspirowanych jesienią. Miało mieć coś w typowych kolorach w grafice wektorowej, ale… Przyszło pierwsze załamanie. Dlaczego to znowu ma być płaskie? Chciałam już wszystko przekreślić. Jednak moja ręka nie jest jeszcze na tyle sprawna, aby radzić sobie z rysowaniem bez wywoływania smutku na twarzy.

Wiedząc już, że walczę nie tylko ze sobą, ale i jesienną depresją, postanowiłam podjąć wyzwaniem z rysowaniem. Przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Malowanie okupiłam sporą ilością łez, bo cały czas dla mnie było coś nie tak. Dopadło mnie głupie porównywanie siebie teraz, do siebie kiedyś. Ostatecznie wygrał zdrowy rozsądek. Uczę znowu rękę tego, co udało jej się zapomnieć – jak się maluje.

Jesienna tapeta na telefon

Mam już na telefonie ustawioną tapetę i ciężko mi przestać na nią patrzeć. Trochę napawam się swoją pracą. Myślę, że po tym, co w tym roku już przeszłam, mogę.

 

jesienna tapeta na telefon

Co prawda swego czasu powstała tapeta z tropikalnymi liśćmi, ale po niej przegrałam z perfekcjonizmem. Nie przeczę, jestem z niej zadowolona, ale jednak mi czegoś brakuje. Wtedy ręka była w gorszym stanie. Mam wyzwanie na jesień – dużo malować i to nie tylko na komputerze. Chcę wrócić do tego, co było przed problemami zdrowotnymi. Wtedy po grafikę wektorową sięgałam tylko, kiedy musiałam, np. tworząc logo. Ostatnie pół roku łatwiej było mi z ręką  robić płaskie obrazki. Na szczęście już mi się znudziły i wolę poświęcić więcej czasu, i łez na efekty osiągane w grafice rastrowej.

Navigate