Kalendarz na PAŹDZIERNIK 2016 do wydrukowania

Nie wiem, czy mogę już zacząć straszyć końcem roku. Zostały co prawda jeszcze 3 miesiące, ale już tylko 2 kalendarze i to o nich chcę dzisiaj z Wami porozmawiać.

Tworząc wersję na styczeń, chciałam porzucić pomysł tworzenia kalendarzy. Człowiek też nie wiedział, jak je udostępniać, gdzie i tym podobne techniczne problemy. Przełamałam się i w lutym pierwszy raz na czerwony dywan wyszedł ludek, który został przewodnim motywem. Po usunięciu starego bloga miałam ochotę skończyć publikację kalendarza, ale cholernie by mi go brakowało. W szczególności tęskniłabym za tworzeniem dedykowanych grafik na każdy miesiąc.

W międzyczasie udało mi się dowiedzieć, że tworzę kalendarz na siłę. Nadal nie wiem czemu, ale skoro o tym mowa. Pomóżcie mi podjąć decyzje, jak ma potoczyć się historia kalendarza na 2017 rok. Obecna forma będzie już troch nudna, a z przekory nie pójdę w kolorowy kalendarz dla odmiany.

Zastanawiałam się nad osobą zakładką na blogu gdzie będzie dostępny kalendarz albo w częściach, albo od razu na cały rok. Rozważałam też stworzenie innych rzeczy pomagających, usprawniających organizację. Dajcie znać, co myślicie, jakie macie pomysły. Są 2 miesiące na decyzję. Myślę, aby grudzień poświecić na stworzenie ewentualnej bazy produktów.

Kalendarz na PAŹDZIERNIK 20116

Najlepszym wyborem jest kartka w formacie A4. Kalendarz przygotowałam w skali szarości, bo wierzę, że u każdego z Was i tak stanie się kolorowy. Jeżeli nie kratki staną się feerią barw, to może, chociaż pokusicie się o pokolorowanie rysunku. Wiecie, że on specjalnie pod chwile radości przygotowany, prawda?

kalendarz październik 2016

[su_button url=”https://drive.google.com/file/d/0B0Wc4tFz5JX9Xy12MkR3WWt4Sm8/view?usp=sharing” target=”blank” background=”#33bbbc” size=”5″ center=”yes”]Kalendarz na PAŹDZIERNIK 20116 – wersja 1[/su_button]

kalendarz październik 2016

[su_button url=”https://drive.google.com/file/d/0B0Wc4tFz5JX9R0p5akk5QV9FR2M/view?usp=sharing” target=”blank” background=”#33bbbc” size=”5″ center=”yes”]Kalendarz na PAŹDZIERNIK 20116 – wersja 2[/su_button]

Wypełnianie kalendarza

Tak, jak już powtarzam od początku roku. Kalendarz może być klasyczny, może stać się plannerem. A jego uzupełnianie jest dowolne. Moje pomysły:

• Często obok obrazka zapisuję sobie najważniejsze cele na dany miesiąc. Zostawiam też trochę miejsca na to, o czym nie mogę zapomnieć. Skleroza to nie choroba PESEL-a.

• Kiedyś już pytałam i dlatego oznaczone na kolor zostały tylko niedziele. Niby można wywnioskować z układu, kiedy one są, ale kolor pomaga naszym oczom w lepszym skupieniu się na datach.

• Tabelka jest tak skonstruowana, aby było pod nią miejsce na jeszcze kilka zapisków. Zdarza mi się tam czasami wcisnąć jakieś notatki. Częściej jednak są tam zapiski związane z kolejnym miesiącem – tym razem mowa o listopadzie.

Który kalendarz na październik wybieracie dla siebie?

 • Mnie się te kalendarze z ludkami podobają :) Lubię takie proste, ale ładne projekty. Bez jakiś udziwnień i zbyt wielu dekoracji :)

  • Czyli czas pomyśleć nad małymi zmianami. Nie mogę go tak samo robić na przyszły rok. :)

 • Ja jestem wielką fanką tego ludzika i tęskniłabym za nim, gdyby zniknął z kalendarza. Nie wiem jak inni, ale ja zawsze jestem ciekawa co pojawi się na plannerze w kolejnym miesiącu, stąd publikowanie go od razu w całości na cały rok odebrałoby mi trochę zabawy :)

  • Na cały rok nie zamierzam od razu opublikować. :) Będzie kolejna wersja, ludzik nie zniknie, ale trochę zmienię wygląd, wiadomo.

 • Dagmara Piekutowska

  Ten ludzik zdecydowanie jest fantastyczny i także by mi brakowało w Twoich kalendarzach. Właściwe to.. dopiero teraz za Twoją sprawą zdałam sobie sprawę, że zbliża się październik!

  • Decyzja już podjęta, że kalendarz będzie. Przejdzie tylko małą zmianę, ale ludzik zostanie.

Navigate