Logo do dostosowania #1

Pisałam sporo rzeczy teoretycznych o logo. Pomyślałam, że fajnie będzie zrobić coś praktyczniejszego, czyli zaczynam nowy cykl na blogu. Co jakiś czas planuję wrzucać np. 3 propozycje logo, które mogę dostosować dla danej osoby.

Wspominałam przy zakładkach inspirowanych jesienią, że straciłam serce do tworzenia logo. Dałam sobie czas na przemyślenie i zrozumiałam, że ja tylko źle podchodziłam do tworzenia oferty. Trochę dał mi do myślenia wpis o plikach, jakie wraz z logo mamy dostać. Standardowy kryzys i wątpliwości przy nowych projektach.

Kilka ważnych informacji

  • Każde z logo ma opisane przykładowe zmiany na życzenie, jakie są w jego cenie.
  • Zmiany są kwestią dogadania i może się okazać, że ja czegoś nie zaproponowałam, ale ta zmiana jest w cenie.
  • Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na logo, zostanie ono oznaczone jako kupione. Chętnie też dodam link kierujący do nabywcy.

Tworzenie logo od „zera”

  • Jeżeli macie już projekt i potrzebujecie zrobienia go w wersji wektorowej – piszcie, na pewno się dogadamy.
  • Nie tworzę logo typu „wymyśl coś na podstawie informacji i daj nam gotowy projekt/projekty”.
  • Jeżeli chcecie mieć logo, ale nie macie pomysłu, mogę być głosem doradczym, uczestniczyć w tzw. burzy mózgów. Nie jest jednak to w pełni mój projekt więc i cena jest inna.

Myślę, że nie pominęłam żadnych ważnych informacji. Najwyżej w przyszłości będę aktualizowała. Jeżeli jesteście zainteresowani jakimś projektem, zapraszam do kontaktu.

Propozycja 1

Kolory do indywidualnego dobrania. Napisy mogą nachodzić lub nie na siebie. Napis może z kwadratu wychodzić. Kwadrat można przy napisie poprzecinać. Ciągłą linię zastąpić przerywaną lub kropkami, może tylko w części. Litery proste, ozdobne. Może dodatkowy obrazek fajnie wkomponowany.

Propozycja 2

Moje pomysły podobne jak w projekcie powyżej. Może jakaś kolorowa linia albo obwódka w kolorze.

Propozycja 3

Będę to powtarzała do znudzenia – kolory są kwestią indywidualną, a zmiana jest w cenie. Poza tym niech Was poniesie przed wyborem wyobraźnia, co chcecie zmienić. Jest dużo możliwości, które ceny nie podbijają. Niektóre z projektów mogę też sprzedać jako pliki do samodzielnego dostosowania. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na pixelkolor@gmail.pl. Do każdego zakupionego projektu wystawiam rachunek lub, jeżeli ktoś chce, fakturę VAT.

Navigate