Od kuchni: w marcu, jak w garcu

Na początku roku plany były z publikacją podsumowań miesiąca ze zdjęciami. Chciałam się zmobilizować, do zwracania większej uwagi na dokumentowanie codzienności. W lutym miałam już ogromny problem z podsumowaniem na zdjęciach. Marzec okazał się jeszcze gorszy w kwestii ilości zdjęć.

Marzec mogę podsumować wizytami u lekarza, badaniami i ukoronowaniem go pobytem w szpitalu. Nawet jeden dzień korciło mnie udokumentować te straszne okoliczności, ale zostałam tylko przy jedzeniu. Życie alergika to trudny orzech do zgryzienia. Oczywiście dieta bezglutenowa została przyjęta, ale… Ja już myślałam, że jem monotonnie. Szpital mnie przebił. Jeżeli dobrze liczę 7 razy (w pewnym momencie już zdjęć nie robiłam) dostałam gotowanego kurczaka. Udało mi się otrzymać dwa razy kawę zbożową do śniadania i na odchodne rosół z pszennym makaronem. I w tym kurczaku nie byłoby nic złego. Gotowany tylko w wodzie nie miał smaku.

marzec 2017

W pewnym momencie składałam zdjęcia z opisem: „znajdź 7 różnic”. Chleb pomijam, ale tego kurczaka długo nie zapomnę. Były też podejrzane wędliny. Jeżeli poczytacie składy, dużo dziwnych dodatków możecie znaleźć. Trzeba uważać, niestety. Chociaż hitem chyba będzie dżem niedosłodzony. Pierwsze miejsce w składzie to cukier, drugie syrop glukozowo – fruktozowy. Brawa dla producenta.

marzec 2017

Podsumowując marzec, cieszę się, że pewien etap jest już za mną. Teraz łatwo nie będzie, nie wiem, co mnie jeszcze czeka, ale taka terapia szokowa potrafi poukładać myśli. Nabrałam dystansu i dostałam kopa do działania. Wracam do Was z nowymi siłami, ale nie z zupełnie nowymi pomysłami.

Będąc w szpitalu, myślałam, że uda mi się trochę popracować, nadgonić teksty. Okazję miałam, ale zabrakło chęci. Laptop okazał się przez kilka dni moją maskotką. Przez ten czas chyba nawet udało mi się wyciszyć swój perfekcjonizm. Niby dzisiejsze podsumowanie układałam w głowie przez ten weekend, ale nie wszystko musi być idealne. W planach było pisanie trochę o przeżyciach, może innym razem. Miałam też wspomnieć o zakupach, ale nie mogę za bardzo dojść do tego, co kupowałam w marcu.

Przyznam, że ciężko po takim resecie wrócić do pisania. Nie umiem zebrać myśli. Nawet nie wiem, o czym powinnam pisać. Nie wiem jak pisać, aby zdania były zrozumiałe.

Zapraszam Was do poczytania wpisów z marca w nowym nurcie:

Dlaczego wizytówki i strony internetowe wyglądają inaczej

Psychologia kolorów

Różnica między grafiką rastrową a wektorową 

Jak stworzyć paletę kolorów? 

Navigate