Plakaty z pandą [4 różne wersje do wydrukowania]

Obrazki z pandą leżą w szufladzie chyba już z miesiąc jak nie dłużej. W przenoszeniu ich na komputer wykazałam się słomianym zapałem. Zawsze znajdowałam wymówkę: a to za ciepło i komputer się przegrzewa, a to zeskanowane rysunki nie są perfekcyjne – jak innych, a to… Pewnie mogłabym tak długo wyliczać.

Pracując nad swoim perfekcjonizmem, zaczęłam obrazki skanować i lekko obrabiać. Z początku chciałam je schować z miejsca, z którego je wyciągnęłam. Pandom miało nie być dane ujrzeć światła dziennego. Po kolejnym i kolejnym dniu oglądania swojego dzieła zrozumiałam, że ja nie muszę być jak inni. Co to znaczy, że obrazek jest idealny? Nie ma wyznaczników, a moje pandy nie są gorsze od dzieł innych. Pandy są moje – są perfekcyjne.

Pierwsze koty za płoty, a ja nie mogę oderwać oczu od niesfornych pand. Zastawiałam się nawet nad powiększeniem stadka, tylko gdzie my się wszyscy pomieścimy. Nie chcę też liczyć, ile one mogą przejść. W naszych warunkach w sumie i tak nie wiem czym je karmić, więc może to jeszcze nie czas na powiększanie tego stada. Rozważam, zaproszenie innych zwierząt do grona –planuje utworzyć zoo. Za chwilę pewnie będę prosiła o wsparcie, jakoś będzie trzeba to wszystko wykarmić. No i kto będzie sprzątał?

Plakaty z pandą do pobrania

Mam dla Was plakaty z 4 pandami, a może to jedna w różnych pozach? Wiem jedno, były/była zbyt zaborcze, aby współdzielić miejsce, choć z bambusem. Próbowałam namówić, ale kończyło się to powrotem do szuflady. Nie wiedziałam, że pandy są takie silne. Za mało ćwiczę, przegrałam bitwę i zostały same, słodkie pandy na plakatach. Mam nadzieje, że ciepło je ugościcie, lubią psocić.

plakaty z pandą
plakaty z pandą
plakaty z pandą
plakaty z pandą

plakat z pandą wersja 1
plakat z pandą wersja 2

plakat z pandą wersja 3
plakat z pandą wersja 4

 

Plakaty można pobrać za darmo – są przeznaczone do użytku własnego, niekomercyjnego.

Wskazówki dotyczące drukowania

• Pandy postanowiły usadowić się na kartce A4. Mniejszego formatu mogą nie tolerować (śmiech) Bez żartów, można je spokojnie zmniejszyć.

• Kto pamięta mój stary dom, znaczy blog, wie, że kocham odcienie szarości przy drukowaniu. Pandy dały mi pole do popisu, mogłam uniknąć z premedytacją kolorów. Jak wspominałam, nie chciały dzielić miejsca na kartce z żadnymi dodatkami.

• Papier jest dowolnością. Oczywiście, im lepszy, tym lepiej wyglądają plakaty. Nie polecam tylko zwykłego papieru do ksero, lepiej sprawdzą się kartki z bloku technicznego, czy nawet rysunkowego.

Drukowanie, wpadłam na szalony pomysł koszuli z pandą. Nie chwalę się jeszcze, bo nie wyszło, tak jak chciałam. Nie mam sprzętu, jak z profesjonalnej drukarni więc czas testów się znacząco wydłuża. Nie ukrywam jednak, że szukam sposobu na ozdabiania koszulek sposobem domowym, aby wyglądały, jak ze sklepu. Czy tylko ja mm już przesyt samymi plakatami w sieci?

Z tym przesytem żartuję, ale z koszulkami czy innymi ubraniami już nie. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie ubrania i wkleić w programie graficznym na nie pandę. Testy trwają i pewnie jeszcze dość długo będą trwać. Kolejnym ograniczeniem jest domowa drukarka, ma sporo ograniczeń to jedno. Drugie to jakość, ale… Nie narzekam, tylko kombinuję dalej. Może jeszcze w tym roku będę mogła chwalić się nie tylko plakatami do wydrukowania, ale instrukcją na przeniesienie ich na rzeczy.

 • Jolu, śliczne te pandy! I widać w tych projektach włożone serce, bardzo podobają mi się te Twoje nowe początki. Uważam, że masz ogromny potencjał :)))

 • Paulina Staniszewska

  Super pandy…świetny pomysł z tymi koszulkami,chetnie w takich bym chodziła.

  • Może w takim razie kiedyś będą do kupienia. :)

 • Izabela Misztal-workitgirl.pl

  Masz talent, pandy fajnie wyglądałyby na kubkach np. upominkowych :) Nowa osłona bloga jest interesująca i bardzo przejrzysta.

  • Potwierdzam! Pomysł z kubkami jest świetny!

  • Dagmara Piekutowska

   Fantastyczny pomysł z kubkiem!

 • Dagmara Piekutowska

  Fantastyczny pomysł! Te pandy są przeurocze! Jeszcze dzisiaj wydrukuję je dla chrześniaka, świetnie będą wyglądały na albumie urodzinowym :)

  • Zaczynam się głupio robić, że tak skreślałam swoje prace.

 • jakie urocze pandy! <3

 • AA!! Tak koszulki!! :DD

Navigate