Tapety na telefon z tropikalnym motywem

Pierwszy zamysł tapety był trochę inny – typowo wektorowy. Nastąpiła jednak złośliwość rzeczy martwych. Mój laptop po podłapaniu wirusa musiał mieć nagrywany na nowo system, a co za tym idzie, muszę nagrać wszystkie programy na nowo. Program do grafiki wektorowej postanowił, że nie pozwoli się nagrać. W końcu do niego trafię i będziemy znowu współpracować.

Z początku jednak miałam żal, chciałam wszystko kasować i nawet napłynęły mi łzy do oczu. Strach ma wielkie oczy! Postanowiłam zaryzykować i spróbować narysować coś z ręki w grafice rastrowej. Nie robiłam tego od ponad pół roku, czyli od momentu, kiedy zaczęły się moje zdrowotne problemy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Jedyne, do czego mam zastrzeżenia to użyte pędzle, ale… Za sklerozę trzeba zapłacić. Przed formatem akurat pędzle zapomniałam przegrać i muszę je na nowo poszukać.

Tapety na telefon z tropikalnym motywem

Pomyślałam, że tapety na telefon z tropikalnym motywem będzie fajnym pomysłem na nadchodzące wakacje. Jedynym minusem tej tapety jest ciągle sięganie po telefon i oglądanie jej. Ktoś mądry miał rację, zielony uspokaja. Swoją drogą, już dawno nie bawiłam się tyloma odcieniami koloru zielonego.

 

tapety na telefon z tropikalnym motywem

Skoro przywołałam tropikalne liście – jakiś czas temu powstała ich wersja do wydrukowania. Po ustawieniu tapety na telefon zaczęłam szukać, czy jeszcze gdzieś mam te liście. Chyba swoje marzenia o tropikach wyrzuciłam do kosza.  Tak że swoje tropikalne liście muszę wydrukować jeszcze raz i wyciąć.

Patrząc na swoje działo – nieskromnie oceniając po przerwie i tym, co było problemem – wyszło super.

Zastanawiam się też, czy dam radę sobie z tabletem graficznym. Mój to już zabytek klasy zero. Nie pamiętam, kiedy ja go kupowałam. Zresztą, ponad rok, jak nie lepiej, już go nie używałam. Zapomniałam o jego istnieniu. Jak potrzebowałam, rysowałam coś na kartce, skanowałam i wtedy myszką się bawiłam w odrysowanie. A może sprawić czy tablet działa?

Dajcie koniecznie znać, co myślicie o tapecie. A może macie ochotę na coś jeszcze w tropikalnych klimatach?

Navigate