Tropikalne liście, wakacje bez ruszania się z domu

Kto z Was, choć przez chwilę, nie marzył, o wyjedzie w jakieś tropikalne miejsce? Lazurowa woda, ciepły piasek, palmy nad głową…

Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza. W zeszłym nie trzeba było wyjeżdżać, aby poczuć się jak w tropikach. Tegoroczne wakacje zmuszają nas do poszukiwań szamana, który trochę ustabilizuje pogodę. Ciężko będzie pewnie prości o bardziej tropikalne temperatury, ale… Bez problemu można zaprosić do domu klimat dzięki tropikalnym liściom. Patrząc na girlandę, słyszę szum morza, smak wody pitej prosto z kokosa. Mimo deszczowych dni słońce przebija się zza chmur. Przymykam wtedy oczy i widzę zachód słońca nad oceanem. Delektuję się tym widokiem tak długo, że zapominam o zrobieniu zdjęcia, co sprawia, że otworzenie oczu nie ściąga mnie od razu na ziemię.

W tym roku motywy tropikalne są podobno bardzo modne, warto w takim razie trochę przyozdobić dom zgodnie z trendami. Choć  nie gonię za modą, zwłaszcza jeżeli miałoby się to wiązać z remontem czy sporymi wydatkami na dodatki. Kiedy jednak mogę to zrobić niewielkim kosztem i jeszcze mieć przy tym masę zabawy, poddaje się trendom.

Tropikalne liście

Liście są przygotowane w formie obrysów. Wtedy, kiedy mam możliwość lubię tworzyć projekty w formie oszczędzania tuszu. Samo wycinanie to fajna zabawa, a dobieranie kolorów? Tutaj można sobie poszaleć i iść nawet wbrew naturze.

tropikalne liście

Pliki do pobrania

Liście mieszczą się na kartkach A4. Ciemnozielone i niebieskie tropikalne liście na kartce są po 2. Wersja liści w czerwieni, u mnie, jest jedna na kartce.

tropikalne liście do wydrukowania

Pliki są do pobrania za darmo i są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Wskazówki dotyczące drukowania

• Jak wspominałam, szablony są przygotowane w formacie A4.

• Warto zwrócić uwagę, na jakim papierze drukujemy tropikalne liście. Najlepszy jest sztywny papier, dobrze sprawdza się blok techniczny.

Kto zaprosi do domu tropikalny klimat? U mnie liście wiszą nie tylko w formie girlandy. Postanowiłam również pobawić się i zrobić z nich kompozycje w wazonie. Czemu mają tam stać tylko kwiaty? Tropikalne liście wykorzystuję też jako podstawki pod kubki na stół. Jestem ciekawa, jak Wy wykorzystacie liście.

Navigate