Warkocze i loki w rockowym stylu

Przyznaję, że coraz bardziej podoba mi się pomysł z fryzurami. Przyzwyczajam się do pozowania przed aparatem. Nabieram odwagi do pokazywania siebie. Mam tylko jeden mały problem – co pisać w postach, aby nie były to tylko zdjęcia. A może jednak powinny być tylko zdjęcia?

Przejrzałam sporo wpisów związanych z modą, ale dalej nie załapałam, jak pisze się takie posty. Wiem, że za dużo tekstu nie jest wskazane, ale trzy zdania? Tak, jak dobrze bawię się czesaniem (chociaż czasami to boli), stylizowaniem i pozowaniem tak, kiedy siadam do pisania, przeżywam horror. Myślę, że jeszcze małe pół roku i nauczę się tego, jak takie posty ubierać w słowa. Przy wigilijnej propozycji było łatwiej, sylwestrowa poszła już trochę trudniej. A dzisiaj? Zaczyna się nauka ciężkiego kawałka chleba.

Warkocze i loki w rockowym stylu

warkocze i loki w rockowym stylu

warkocze i loki w rockowym stylu

warkocze i loki w rockowym stylu

warkocze i loki w rockowym stylu

Tym razem miała być propozycja typowo karnawałowej fryzury wraz z pasującą do niej stylizacją, ale… Fryzura sama wyznaczyła inne toru, co nie oznacza, że nie pasuje na żaden bal. Dodając do niej np. małą czarną i delikatne dodatki, uczesanie będzie największą i dość grzeczną ozdobą.

Fryzura będzie się świetnie prezentować przy włosach do ramion i dłuższych.

Navigate