O mnie

zagubiony puzzel

Nazywam się Jolanta Kopczyńska i tworzę Pixel Kolor.

W dużym skrócie jestem fotografem i digital artist z nutką kreatywnego lifestylu, kochającą naturę i uzależnioną od herbaty.

Przez ostatnie lata chodziłam różnymi drogami, aż w końcu trafiłam na, kiedyś zadbaną, ścieżkę sprzed 10 lat. Obecnie zarosła mocno chwastami i wstyd mi się do niej bez krępacji przyznawać. Lepsza jednak taka droga niż bezsensowne szukanie ładniejszej. Postanowiłam zakasać rękawy i wziąć się za sprzątanie.

Miałam zostać poważną panią informatyk i zapomniałam na chwilę, jak fajnie jest dodać magii do codzienności. Sprawić, że coś realnego, z pozoru nudnego nabiera innego, wręcz nierealnego wymiaru.

Na blogu chcę pokazać, że wcale nie potrzeba próbować zrozumieć trudnych, tajemnych ksiąg na własną rękę. Nie potrzeba również spędzać wielu lat ucząc się od jakiegoś alchemika, aby dodać szczyptę magii do tego, co tworzymy. Kolory są na moich usługach i chcę, aby grały również według waszych reguł. To, co z pozoru skomplikowane, podane ludzkim językiem staje się proste.

Znajdziecie tutaj nie tylko świat koloru (lub jego brak), ale również zagadnienia informatyczne, związane z portalami społecznościowymi – a to wszystko okraszone kreatywnym lifestylem.  Poza tym lubię mieszać nie tylko w kolorach, ale też w garnkach. Do wszystkiego trzeba dodać odpowiednią ilość przypraw, bez nich życie byłoby mdłe.

Ręce brudne po łokcie od błota udowadniają mi, że nie warto godzić się na bylejakość, a tym bardziej półśrodki.

Podsumowując – najwięcej satysfakcji sprawia mi przekazywanie wiedzy w łatwy, przystępny sposób.

 

WSPÓŁPRACA

Jeżeli interesuję Cię współpraca ze mną zajrzyj do zakładki – WSPÓŁPRACA.

KONTAKT

W sprawie kontaktu zapraszam do zapoznania się z zakładką – KONTAKT.

Navigate