fbpx

Nazywam się Jolanta Kopczyńska i miło mi, że przybijasz do mojego portu.


Z wykształcenia informatyk z zainteresowania artysta i wbrew pozorom, obie te dziedziny więcej łączy, niż dzieli. Świat komputerów uczy dyscypliny, samozaparcia i organizacji. Sztuka uczy nie bać się wypłynąć na nieznane wody, panować nad nerwami (np. komputera jeszcze nie uczyłam latać, a miałam nie jedną okazję) oraz rozwiązywać napotkane problemy nawet wtedy, kiedy wydają się to nierealne.  Sztuka to interpretacja dzieła poprzez próbę zrozumienia – co autor miał na myśli. Informatyka to algorytmy, które z góry nam komunikują bez domyślania się, co na myśli miał ich twórca.

Algorytmy nie są takie straszne, jak często nam się wydaje. W tym szaleństwie prawie idealnie odnajduje się sztuczna inteligencja, stąd nawiązanie do psychologii.

Pixel Kolor nie jest tylko miejscem, gdzie królują zera i jedynki. To również miejsce na kreatywną stronę życia. Już wspomniana sztuka i to nie tylko ta cyfrowa – również DIY. To też lifestyle, aby pokazać, że codzienność to nie wyłącznie długie godziny spędzone na wpatrywaniu się w niezrozumiałe kody.


Znajdziesz tutaj zajawki nowych tekstów. Fotomontaże, które tylko czasami zaglądają na InstaStroy. A także mini lekcje okraszone inspiracją do kreatywnego życia.

Instagram jest dla mnie pewnego rodzaju portfolio. Znajdują się tu kadry natury, przerywane architekturą. A do tego wszystkiego jest tu trochę zdjęć z bliska.


Jak widzisz po zainteresowaniach daleko mi do nierozumiejącego świata i siedzącego tylko przy komputerze informatyka. Zachęcam Cię do kontaktu ze mną –więcej informacji w zakładce KONTAKT.